Spirometry

Wyników 1 - 6 z 6
Ile produktów pokazać na stronie:

Spirometry

spirometr, spirometry cena, spirometr sprzedaz

Spirometr Microlab Viasys

Spirometr Microlab Viasys Wyposażenie standardowe cyfrowy przetwornik objętości ze złotą turbiną obudowa przetwornika rysik klips na nos zasilacz sieciowy przewód sieciowy kabel USB do komputera kabel USB do drukarki ustniki jednorazowego użytku (6 szt) papier termiczny (2 rolki) instrukcja obsługi w języku polskim estetyczna walizeczka z twardego tworzywa do przenoszenia zestawu

Szczegóły

spirometr, spirometry cena, spirometr sprzedaz

Spirometr micro loop

Spirometr Micro loop Pomiar do 41 parametrów spirometrii wydechowej i wdechowej u dorosłych lub dzieci, ich wizualizacja i interpretacja. Zawartość opakowania: cyfrowy przetwornik objętości ze złotą turbiną obudowa przetwornika rysik klips na nos stacja dokująca przewód sieciowy kabel USB do komputera kabel USB do drukarki ustniki jednorazowego użytku (6 szt) instrukcja obsługi w języku polskim estetyczna walizeczka z twardego tworzywa do przenoszenia zestawu

Szczegóły

Przystawka spirometryczna

Przystawka spirometryczna

Przystawka spirometryczna SpiroUSB: -przystawka podłączana jest do portu USB komputera, -w komplecie znajduje się program Spirometry PC Software, -przystawka wyposażona jest w złotą turbinkę, nie wymagającą kalibracji i zapewniającą wysoką dokładność pomiaru szczególnie przy niskich przepływach w POCHP, -wydruk badania można wykonać na dowolnej podłączonej do komputera drukarce, -spirometria wdechowa i wydechowa, -41 parametrów mierzonych oraz wiek płuc -animacje umożliwiające wykonanie badania u dzieci, -trendy, -nie wymaga żadnych baterii ani akumulatorów,

Szczegóły

Spirometr

Spirometr SP10

Spirometr SP10 oprogramowanie PC w j. polskim, kabel USB, ładowarka, Instrukcja PL, pokrowiec, 50 szt. ustników jednorazowych, Gwarancja 12 miesięcy. Mały, lekki, poręczny, przenośny spirometr, łatwy w obsłudze. Tanie spirometry po kontakcie z naszym przedstawicielem handlowym EURO MEDICAL. Zadzwoń, napisz dowiedz się więcej.

Szczegóły

Spirometr AsSPIRO D200 v.103 Aspel

Spirometr AsSPIRO D200 v.103 Aspel

Spirometr AsSPIRO D200 v.103 Aspel To kompaktowe urządzenie umożliwiające wykonywanie badań diagnostycznych układu oddechowego. Estetyczny wygląd, duży wyświetlacz graficzny z panelem dotykowym, łatwość obsługi, niewielkie wymiary oraz prosta kalibracja sprawiają , że nadaje się do każdej placówki służby zdrowia jak również jako urządzenie wykorzystywane podczas wizyt domowych.

Szczegóły

Spirometr Spirobank II Advanced

Spirometr Spirobank II Advanced

Spirometr Spirobank II Advanced Wyposażenie standardowe spirometru to 100 ustników + 100 turbin jednorazowych (możliwość wymiany na turbinę wielorazową bez ustników bez dopłaty. Ustniki dostępne w dziale akcesoria), etui do przechowywania, oprogramowanie, klips na nos i kabel USB. Napisz i zapytaj nas o CENĘ spirometra.

Szczegóły


SPIROMETRY

Typowym narzędziem diagnostycznym są spirometry które  zmierzą wydychane powietrze które  opuszcza płuca. Większość spirometrów są podręczne i posiadają bezpośrednie łącze do drukarki,  posiadamy również urządzenia z wbudowaną drukarką oraz urządzenia PC oparte na funkcjonalności do analizy wyników. Ponadto metrów szczytowego przepływu mogą monitorować niedrożność dróg oddechowych i oddech wydech.

Sprzedajemy spirometry i ustniki od oferowanych przez nas producentów.  Zadzwoń do nas dzisiaj na 516 723 397 a my pomożemy Ci znaleźć odpowiedni spirometr dla Twojej praktyki lekarskiej!

SPIROMETR

Do czego służy spirometr? Spirometria – rodzaj badania medycznego, podczas którego mierzy się objętość i pojemność płuc oraz przepływ powietrza znajdującego się w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego. Ma określić pojemność zawartych w płucach gazów i dać informację o sprawności wentylacyjnej układu oddechowego. Spirometria ma na celu określenie rezerw wentylacyjnych układu oddechowego (ocenie wydolności oddechowej człowieka). Badanie wykonuje się przy pomocy urządzenia zwanego spirometrem. Spirometria jest niezbędna do rozpoznania i kontroli efektów leczenia częstych chorób układu oddechowego: astmy i POChP.

Atrakcyjna cena - Zadzwoń i zapytaj o ofertę na spirometry

spirometr microlab cena - atrakcyjna