Kozetka lekarska / Kozetka medyczna

Wyników 1 - 7 z 7
Ile produktów pokazać na stronie:

Kozetka lekarska / Kozetka medyczna

Kozetka lekarska LM-03

Kozetka lekarska LM-03

Kozetka posiada prosty i stabilny stelaż wykonany z rur stalowych malowanych proszkowo.Kozetki mają stałą wysokość i dwu częściowe leże z regulowanym podgłówkiem w standardzie. Promocyjne CENY kozetek medycznych.

Szczegóły

Kozetka lekarska LS-S01

Kozetka lekarska LS-S01

Kozetka lekarska LS-S01 Kozetka posiada prosty i stabilny stelaż wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo. Kozetki medyczne mają stałą wysokość i dwu częściowe leże z regulowanym podgłówkiem w standardzie

Szczegóły

Kozetka lekarska NORMA MINI

Kozetka lekarska NORMA MINI

Kozetka lekarska NORMA MINI Posiada dwusegmentowe leże oparte na stalowym stelażu z czterema stopkami. Blat obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym. Napisz, zadzwoń do nas i zapytaj o CENĘ kozetek lekarskich. Zapraszamy.

Szczegóły

Kozetka medyczna SR-S

Kozetka lekarska SR-S

Kozetka lekarska SR-S Kozetki i leżanki jakie produkujemy przeznaczone są do masażu suchego oraz innych zabiegów leczniczych w szpitalach, sanatoriach i innych jednostkach służby zdrowia. Napisz, zapytaj o CENĘ kozetek.

Szczegóły

Kozetka medyczna LM-01

Kozetka medyczna LM-01

Kozetka medyczna LM-01 Kozetka wykonana jest na stelażu o przekroju rurki, na którym znajduja się leżanka dwusegmentowa. Leże pokryte jest bezszwową tapicerką z atestowanego materiału skóropodobnego. Tanie niskie CENY kozetek.

Szczegóły

Kozetka medyczna LM-02

Kozetka medyczna LM-02

Kozetka medyczna LM-02 Kozetka wykonana jest na stelażu o przekroju rurki, na którym znajduja się leżanka trzysegmentowa. Wysokość stała. Leże pokryte jest bezszwową tapicerką z atestowanego materiału skóropodobnego.

Szczegóły

Kozetka lekarska LS-R02

Kozetka medyczna LS-R02

Kozetka lekarska LS-R02 Kozetki posiada prosty i stabilny stelaż wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo. Kozetka ma regulowaną wysokość i trzy częściowe leże z regulowanym podgłówkiem w standardzie.

Szczegóły


Kozetka lekarska

Atrakcyjna cena - Zadzwoń i zapytaj o ofertę kozetkę lekarską

Nasze kozetki lekarskie dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej z szybką realizacją zamówienia.