Fotel do pobierania krwi

Wyników 1 - 11 z 11
Ile produktów pokazać na stronie:

Fotel do pobierania krwi

Fotel do pobierania krwi

Fotel do pobierania krwi

Fotel do pobierania krwi Wyposażony jest w siedzisko z oparciem oparte na metalowym białym stelażu oraz antypoślizgowe stopki. Posiada podłokietnik do pobierania krwi, tacę oraz podporę pod rękę. zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły

Fotel do pobierania krwi FK-02

Fotel do pobierania krwi FK-02

Fotel do pobierania krwi FK-02 Fotel posiada stabilną konstrukcję malowaną proszkowo, regulowane oparcie pleców i dwa regulowane we wszystkich płaszczyznach podłokietniki. Promocyjne CENY foteli medycznych do pobierania krwi.

Szczegóły

Fotel do pobierania krwi FL-1

Fotel do pobierania krwi FL-1

Fotel do pobierania krwi FL-1 Wyposażony jest w tapicerowany zagłówek, siedzisko,oparcie i podłokietniki. Oparcie i podłokietniki są regulowane w dół i górę w zależności dla udogodnienia pacjenta. Siedzisko oparte jest na stalowej ramie.

Szczegóły

Fotel do pobierania krwi JFK 1

Fotel do pobierania krwi JFK 1

Fotel do pobierania krwi JFK 1 Fotel wyposażony jest w dwa podłokietniki regulowane w dwóch płaszczyznach. Siedzisko, podłokietniki i oparcie pokryte są materiałem skóropodobnym. Fotel posiada stalową konstrukcję. Tanie fotele do pobierania krwi, zapytaj produkt.

Szczegóły

Fotel do pobierania krwi JFK 2

Fotel do pobierania krwi JFK 2

Fotel do pobierania krwi JFK 2 Fotel wyposażony jest w dwa podłokietniki i oparcie regulowane w dwóch płaszczyznach. Siedzisko, oparcie i podłokietniki pokryte materiałem skóropodobnym lub winylowym. Oparcie regulowane sprężyna gazową. Zadzwoń, napisz zapytaj o cenę.

Szczegóły

Fotel medyczny do pobierania krwi JFK 3

Fotel do pobierania krwi JFK 3

Fotel do pobierania krwi JFK 3 Fotel wyposażony jest w dwa podłokietniki i oparcie regulowane w dwóch płaszczyznach. Oparcie regulowane sprężyna gazową. Siedzisko, oparcie i podłokietniki pokryte materiałem skóropodobnym lub winylowym. Zapytaj nas o ofertę foteli.

Szczegóły

Fotel do pobierania krwi FK-01

Fotel medyczne do pobierania krwi FK-01

Fotel do pobierania krwi FK-01 Fotel posiada stabilną konstrukcję malowaną proszkowo, regulowane oparcie pleców i dwa regulowane we wszystkich płaszczyznach podłokietniki. Zapytaj o CENY foteli.

Szczegóły

Fotel do pobierania krwi FK-03

Fotel medyczny do pobierania krwi FK-03

Fotel do pobierania krwi FK-03 Fotel posiada stabilną stalową konstrukcję malowaną proszkowo, regulowane oparcie pleców i dwa regulowane we wszystkich płaszczyznach podłokietniki.

Szczegóły

Stanowisko medyczne do pobierania krwi

Stanowiska do pobierania krwi ST-01

Stanowiska do pobierania krwi ST-01 Wyposażona jest w jeden regulowany podłokietnik, z lewej lub prawej strony. Posiada metalową tackę, siedzisko i oparcie tapicerowane oparte na ramie stalowej.

Szczegóły

Stanowiska medyczne do pobierania krwi ST-02

Stanowiska do pobierania krwi ST-02

Stanowiska do pobierania krwi ST-02 Wyposażony jest w dwa regulowane podłokietniki góra i dół, tapicerowane siedzisko z oparciem, oparte na ramie stalowej. Zapytaj nas o CENY stanowisk do pobierania krwi.

Szczegóły

Stanowiska do pobierania krwi ST-03

Stanowiska do pobierania krwi ST-03

Stanowiska do pobierania krwi ST-03 Wyposażony jest w jeden regulowany podłokietniki góra i dół. Możliwość regelacji z prawej lub lewej strony, tapicerowane siedzisko z oparciem, oparte na ramie stalowej.

Szczegóły


Fotel do pobierania krwi

 Atrakcyjna cena - Zadzwoń i zapytaj o ofertę na fotele do pobierania krwi. Wysoka jakość - fotel do pobierania krwi, poznaj naszą ofertę.