Fotel ginekologiczny

Wyników 1 - 12 z 12
Ile produktów pokazać na stronie:

Fotel ginekologiczny

Fotel ginekologiczny FG-R01

Fotel FG-R01

FG-R01 posiada stabilną stalową konstrukcję pokrytą farbą proszkowo, dodatkową trwałość fotela zapewnia zastosowanie stali nierdzewnej w elementach ruchomych oraz w pełni łożyskowany mechanizm podnoszenia. Posiada elektrycznie regulowaną wysokość za pomocą pilota ręcznego.

Szczegóły

Fotel ginekologiczny FG-S02

FOTEL FG-S02

Fotel FG-S02 przeznaczony jest do przeprowadzania badań i zabiegów ginekologicznych. Może być również wykorzystywany do badań i zabiegów urologicznych. Zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjenta podczas wykonywania badań. Sprężyny gazowe z blokadą wspomagają regulowanie oparciem pleców i gwarantują stabilne utrzymanie żądanego położenia segmentów oraz położenia pacjenta.

Szczegóły

fotel ginekologiczny

Fotel ginekologiczny FG 2 - stala wysokosc

Fotel JUW FG2 został wykonany z profili stalowych pokrytych farbą proszkową. Metalowa konstrukcja jest bardzo stabilna i wytrzymała, posiada estetyczny wygląd wykończenie. Fotel został tak zaprojektowany by być wygodny i komfortowy dla pacjentek na nim leżących.

Szczegóły

Fotel ginekologiczny FG-01, Fotel ginekologiczny

Fotel ginekologiczny FG-01

Fotel ginekologiczny przeznaczony jest do przeprowadzania badań i zabiegów ginekologicznych oraz urologicznych w placówkach służby zdrowia.

Szczegóły

Fotel ginekologiczny FG-04, fotel ginekologiczny

Fotel ginekologiczny FG-04

FG-04 przeznaczony jest do przeprowadzania badań i zabiegów także urologicznych w placówkach służby zdrowia. FG-04 posiada stałą wysokość oraz regulowane oparcie pleców. W części dolnej znajduje się zintegrowany podnóżek.

Szczegóły

Fotel ginekologiczny FG-R02

FOTEL GINEKOLOGICZNY FG-R02

Przeznaczony jest do przeprowadzania badań i oraz zabiegów. Może być również wykorzystywany do badań i zabiegów urologicznych.

Szczegóły

Fotel ginekologiczny FG-S01

Fotel ginekologiczny FG-S01

Fotel zaprojektowany jest do wykonywania badań i zabiegów w przychodniach. Może być również wykorzystywany do zabiegów urologicznych. Zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjenta. Sprężyny gazowe z blokadą wspomagają regulowanie oparciem pleców i gwarantują stabilne utrzymanie żądanego położenia segmentów.

Szczegóły

fotel ginekologiczny

Fotel ginekologiczny JFG 1 - stala wysokosc

Fotel ginekologiczny JFG 1 został wykonany z profili stalowych pokrytych farbą proszkową. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała nie tracąc przy tym na nowoczesnym wyglądzie i estetycznym wykończeniu.

Szczegóły

Fotel ginekologiczny JFG 5

Fotel ginekologiczny JFG 5

Fotel ginekologiczny JFG 5 Fotel posiada nowoczesną stalową konstrukcję pokrytą farbą proszkową. Oparcia i siedziska regulowane sprężyną gazową, a wysokość regulowana za pomocą pilota ręcznego. Natomiast podkolanniki regulowane we wszystkich płaszczyznach.

Szczegóły

fotel-ginekologiczny-ot03-s

Fotel ginekologiczny OT03-S

Elektryczne regulacje uzyskiwane z pilota: - wysokości -oparcie pleców, -Trendelenburga i anty- Trendelenburga Podstawa obudowana osłonami tworzywa ABS Wyposażenie: - podkolanniki, podłokietniki do wkłuć, uchwyty rąk , miska, rolka papieru podkładowego, listwy do mocowania wyposażenia w siedzisku

Szczegóły

fotel gienekologiczny

Fotel ginekologiczny OT13-S

OT13-S posiada elektryczne regulacje: - wysokości -oparcie pleców, -Trendelenburga i anty- Trendelenburga Podstawa obudowana osłonami tworzywa ABS Wyposażenie: - podłokietniki do wkłuć, podkolanniki, uchwyty rąk , miska nierdzewna, rolka papieru podkładowego, listwy do mocowania wyposażenia w siedzisku, segment nóg

Szczegóły

fotel ginekologiczny

Fotel JFG3 z elektryczną regulacja wysokosci

Fotel JFG3 został wykonany z profili stalowych pokrytych farbą proszkową. Regulacja wysokości odbywa się za pomocą silnika elektrycznego sterowanego pilotem ręcznym. Konstrukcja fotela JFG3 jest bardzo stabilna i wytrzymała a przy tym ma nowoczesny wygląd i estetyczne wykończenie. Tapicerka dostępna jest w kilkunastu kolorach z których każdy wybierze coś dla siebie.

Szczegóły


Fotel ginekologiczny

Jesteśmy dystrybutorem znanych światowych producentów sprzętu medycznego - jednego z najnowocześniejszych i innowacyjnych foteli w Europie. Oferujemy fotele ginekologiczno-zabiegowe do szpitali na oddziały szpitalne i prywatne gabinety.

Ważną częścią wyposażenia prywatnego gabinetu gin. jest dobrze dobrany sprzęt medyczny. Nasza oferta to szeroka gama zarówno elektrycznych jak i hydraulicznych. Fotel ginekologiczny to wyrób medyczny, który musi być bezpieczny ale przede wszystkim komfortowy dla każdej pacjentki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno wyroby sterowane elektrycznie, jak i hydrauliczne. Elektryczne sterowane są za pomocą pilota który w łatwy sposób reguluje wysokością  fotela, oparcia pleców oraz  siedziska. Użycie pilota elektrycznego pozwala dopasować fotel do potrzeb lekarza oraz pacjentki. Podpory nóg umieszczone z obu stron fotela mają za zadanie stabilizować pozycję Pacjentki.

Fotel ginekologiczno-zabiegowy powinien być łatwy w utrzymaniu czystości zaraz po wykonaniu badania. Dlatego konstrukcja obudowana jest tworzywem z ABS. Dzięki zaś zastosowaniu tapicerki nieprzemakalnej z tworzywa sztucznego fotel zawsze będzie higieniczny i gotowy do pracy. Część  oferowanych przez nas urządzeń wyposażamy w boczne szyny do badań urologicznych, na których mocowane jest wyposażenie dodatkowe.

Wszystkie wyroby z naszej oferty posiadają deklarację zgodności, znak CE oraz są wpisane do rejestru wyrobów medycznych.

 

Komfortowy, funkcjonalny fotel o nowoczesnym wyglądzie, zapewnia wygodę dla pacjenta, dzięki czemu pacjentka podczas wizyty czuje się bezpiecznie. Nowoczesny wygląd doskonale pasuje do współczesnych trendów wyposażania gabinetów lekarskich. Odpowiedni również do przyjmowania pacjentek z większa wagą. Jesteśmy bezpośrednim importerem foteli VERNIPOLL oraz ARSIMED.

Atrakcyjna cena - Zadzwoń i zapytaj o ofertę na fotele ginekologiczne.