Wyników 1 - 30 z 348
Ile produktów pokazać na stronie:
Strona 1 z 12

Aparat ekg

Aparat ekg M-TRACE

Elektrokardiograf M-TRACE 12 kanałowy z interpretacją jest nowoczesnym aparatem przeznaczonym do rejestracji przebiegów w zakresie 12 odprowadzeń standardowych na papierze termoaktywnym o szerokości 112 mm. Wbudowany akumulator umożliwia szybkie wykonanie badań w domu pacjenta.

Szczegóły

Akumulator do kardiomonitora CONTEC CMS7000 i CMS8000

Akumulator do kardiomonitora CONTEC CMS7000 i CMS8000

Akumulator do kardiomonitora CONTEC CMS7000 i CMS8000 Akumulator przeznaczony jest do dwóch kardiomonitorów, wystarczy na 2 godziny działania. Zadzwoń do nas i zapytaj nas o CENY akumulatorów do kardiomonitorów. Zapraszamy.

Szczegóły

anastazja7500

ANASTAZJA 7500

Aparat do znieczulania ogólnego.Niezawodny i prosty w obsłudze aparat do znieczulania ogólnego idealny do zastosowania na salach operacyjnych przy diagnostyce i innych podobnych poziomach zadań pracy szpitala.

Szczegóły

images/stories/virtuemart/product/anastazja7700_m.jpg

ANASTAZJA 7700

Niezawodny i prosty w obsłudze aparat do znieczulania ogólnego.
Idealny do zastosowania na salach operacyjnych przy diagnostyce i innych podobnych poziomach zadań pracy szpitala.

Szczegóły

Aparat do Laseroterapii BTL-5110 LASER

Aparat do Laseroterapii BTL-5110 LASER

Aparat do Laseroterapii BTL-5110 LASER - aparat 5,7 calowy z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem. Aparaty jednokanałowy z wyborem sond dodatkowych.

Szczegóły

 Aparat EKG

Aparat EKG 1200G

Jest 12-kanałowym elektrokardiografem, z 8" kolorowym ekranem oraz wbudowaną drukarką rysującą na papierze o szerokości 80mm. Posiada Polskie menu. Urządzenie można obsługiwać zarówno za pośrednictwem klawiszy funkcyjnych, jak i ekranu dotykowego. ECG1200G doskonale sprawdza się w gabinetach lekarskich oraz na oddziałach szpitalnych.

Szczegóły

Aparat EKG ASCARD Green v.06.101

Aparat EKG ASCARD Green v.06.101

Aparat EKG ASCARD Green v.06.101 Posiada kolorowy wyświetlacz graficzny LCD z ekranem dotykowym, niewielkie wymiary, komunikacja z komputerem oraz wewnętrzna baza pacjentów i badań - to najważniejsze cechy tego wyjątkowego, 3-kanałowego aparatu EKG, zbudowanego z wykorzystaniem technologii mikroprocesorowej. Umożliwia on wykonywanie badań w pełnym zakresie 12 odprowadzeń i jest wyposażony w moduł automatycznej analizy i interpretacji.

Szczegóły

Aparat medyczny EKG ASCARD GREY v.07.204

Aparat EKG ASCARD GREY v.07.204

Aparat EKG ASCARD GREY v.07.204 12-kanałowy elektrokardiograf posiadający unikalne na świecie rozwiązanie umożliwiające wysyłanie dokumentacji medycznej oraz zapisów badań EKG na dowolną skrzynkę odbiorczą e-mail lub inny aparat EKG. Dobrej jakości sprzęt medyczny. Zadzwoń, napisz zapytaj naszego przedstawiciela handlowego EURO MEDICAL o ofertę na Aparat EKG. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły

Aparat medyczny EKG ASCARD Grey v.07.224

Aparat EKG ASCARD Grey v.07.224

Aparat EKG ASCARD Grey v.07.224 Elektrokardiograf 12-kanałowy, duży wyświetlacz graficzny, obsługa aparatu przez klawiaturę, pojemna baza danych w paracie, elektryczna dokumentacja medyczna, badanie AUTOMANUAL można również kontaktować się z komputerem osobistym poprzez interfejs USB. Dobrej jakości urządzenia medyczne, zapraszamy do kontaktu w sprawie ofert na Aparaty EKG.

Szczegóły

Aparat EKG ASCARD ORANGE

Aparat EKG ASCARD ORANGE

Aparat EKG ASCARD ORANGE Obsługa 3/6/12 kanałów aparatem EKG umożliwiającym wykonywanie badania w pełnym zakresie 12 odprowadzeń. Ma graficzne menu wyświetlane na ekranie umożliwiające łatwą obsługę za pomocą klawiatury alfanumerycznej oraz możliwość wydruku na papierze o szerokości 112 mm. Wyposażony jest w moduł automatycznej analizy i interpretacji. Zasilanie akumulatorowe pozwalają na swobodne przenoszenie aparatu.

Szczegóły

Aparat EKG CMS300G

Aparat EKG CMS300G

Przenośny 3-kanałowy APARAT EKG elektrokardiograf o zwartej konstrukcji. Odprowadzenia: Standardowe 12 odprowadzeń.

Szczegóły

Aparat EKG E600GC, Aparat EKG

Aparat EKG E600GC

Urządzenie w bardzo atrakcyjnej cenie. Urządzenie posiada duży kolorowy ekran oraz półautomatyczną analizę i interpretacje. Przeznaczony na oddziały szpitalne i do przychodni.

Szczegóły

APARAT EKG ECG600G

Aparat EKG ECG600G

Elektrokardiograf 3 i 6 kanałowy posiada funkcję auto-analizy i auto-interpretacji, wykonywanej na końcu badania. Elektrokardiograf wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD wysokiej rozdzielczości (800x400). Urządzenie umożliwia jednoczesne wyświetlanie 3/6/12 krzywych, stanu druku, czułości, szybkość i użytych filtrów.

Szczegóły

Aparat Elektroterapia BTL-5620 PULS oraz BTL-5625 PULS

Aparat Elektroterapia BTL-5620 PULS oraz BTL-5625 PULS

Aparat Elektroterapia BTL-5620 PULS oraz BTL-5625 PULS - aparaty 5,7 calowe z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem. Aparaty różnią się zakresem prądów.

Szczegóły

Aparat Elektroterapia BTL-5645 PULS oraz BTL-5640 PULS

Aparat Elektroterapia BTL-5645 PULS oraz BTL-5640 PULS

Aparat Elektroterapia BTL-5645 PULS oraz BTL-5640 PULS aparaty 4,7 calowe z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem. Aparaty różnią się ilością terapiami.

Szczegóły

Aparat KTG - EcoTwin LCD

Aparat KTG - EcoTwin LCD

Aparat KTG - EcoTwin LCD Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Obrotowy wyświetlacz 7",wbudowane zasilanie akumulatorowe, głowice dla bliźniaków w standardzie, torba transportowa w standardzie!

Szczegóły

Aparat KTG - EcoTwin LED

Aparat KTG - EcoTwin LED

Aparat KTG - EcoTwin LED Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Obrotowy wyświetlacz 7", wbudowane zasilanie akumulatorowe, głowice dla bliźniaków w standardzie. Wysokiej jakości sprzęt medyczny, zapytaj nas o cenę Aparatu KTG.

Szczegóły

Kardiotokograf BT-350 LED

Aparat KTG BT-350 LED

Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości APARAT KTG Kardiotokograf BT-350 LED. Aparat z ekranem wyświetlającym wartości skurczów macicy, tętna. Ktg w zestawie posiada żel, 2 rolki papieru, sondy do ciąży pojedynczej, sondę skurczów macicy i znacznik dla pacjentki. W opcji można wyposażyć kardiotokograf w sondę ciąży bliźniaczej.

Szczegóły

aparat-ktg-bt-350-lcd

Aparat KTG BT-350LCD

Aparat KTG BT-350 LCD Wysokiej jakości zaawansowany technologicznie i prosty w obsłudze kardiotokograf. Wyposażony w ruchomy kolorowy wyświetlacz LCD idealni pasujący do użytkowania w szpitalu czy prywatnym gabinecie.Menu w języku polskim. W zestawie: głowica TOCO i DOP, marker zdarzeń, pasy, żel, 2 rolki papieru.

Szczegóły

aparat-ktg-btl--fc-1400

Aparat KTG BTL- FC 1400

Aparat KTG BTL-FC 1400 Kardiotokograf o wysokiej czułości do badania bliźniąt. •wyjątkowa czułość badania częstości tętna jednego i dwóch płodów •rejestracja ruchów płodów •rejestracja skurczów macicy •prosta obsługa i regulacja parametrów aparatu •niskie promieniowanie głowicy ultradźwiękowej

Szczegóły

Aparat KTG BTL-FC 700

Aparat KTG BTL- FC 700

Aparat KTG BTL-FC 700 kardiotokograf wysokiej czułości przeznaczony do ciąży pojedynczej. Cechy produktu: •wyjątkowa czułość badania częstości tętna płodu •rejestracja skurczów macicy i ruchów płodu •prosta obsługa i regulacja parametrów aparatu

Szczegóły

Aparat KTG, Kardiotokograf, APARATY KTG, KARDIOTOKOGRAFY

Aparat KTG CMS 800G

Kardiotokograf CMS-800G Urządzenie przeznaczone do rejestracji akcji serca płodu i skurczów macicy u ciężarnej powyżej 28 tygodnia ciąży w celu dostarczenia danych do użytku klinicznego. Wyniki monitorowania mogą być nagrywane przez wbudowane urządzenie rejestrujące. Monitor wyświetla równocześnie FHR, TOCO, FMOV

Szczegóły

Aparat medyczny KTG – S1

Aparat KTG – S1

Aparat KTG – S1 Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Aparat przeznaczony dla ciąży pojedynczej, wydruk na papierze A4. Zapytaj o promocje apatatów KTG naszego konsultanta EURO MEDICAL.

Szczegóły

Aparat KTG – Smart 3 z analizą STV

Aparat KTG – Smart 3 z analizą STV

Aparat KTG – Smart 3 z analizą STV Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Wbudowane zasilanie akumulatorowe, aparat przeznaczony dla ciąży pojedynczej, wydruk na papierze A4.

Szczegóły

Aparat Ultradźwiękowy BTL 4710 oraz BTL 4625

Aparat Ultradźwiękowy BTL 4710 oraz BTL 4625

Aparat Ultradźwiękowy BTL 4710 oraz BTL 4625 - aparaty 7 calowe z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem. Aparaty różnią się ilością kanałów.

Szczegóły

Aparat Ultradźwiękowy BTL-4625 Smart oraz BTL-4710 Smart

Aparat Ultradźwiękowy BTL-4625 Smart oraz BTL-4710 Smart

Aparat Ultradźwiękowy BTL-4625 Smart oraz BTL-4710 Smart - aparaty 4,3 calowe z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem. Aparaty różnią się dodatkowych głowic.

Szczegóły

Aparat Ultradźwiękowy BTL-5710 SONO oraz BTL-5720 SONO

Aparat Ultradźwiękowy BTL-5710 SONO oraz BTL-5720 SONO

Aparat Ultradźwiękowy BTL-5710 SONO oraz BTL-5720 SONO - aparaty 5,7 calowe z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem. Aparaty różnią się ilością kanałów.

Szczegóły

Aparat USG ECO 1

Aparat usg Chison ECO 1

Aparat USG ECO 1 całkowicie nowo opracowana seria aparatów firmy CHISON. Nowoczesny design oraz wzmocniona wydajność wykracza całkowicie poza poprzednią generację systemówprzenośnych. Najważniejszym czynnikiem w trakcie tworzenia tej serii była mobilność, szybkość zarządzania oraz łatwość obsługi. Cele te zostały osiągnięte z maksymalna skutecznością.

Szczegóły

Asystor  UBM AS-3

Asystor AS-3

Asystor AS-3 3 szuflady Posiada trzy szuflady, ostatnia na dole jest trochę większa. Wyposażony w system jezdny z możliwością zmiany wysokości. Produkt dostępny we wszystkich kolorach.

Szczegóły

ASYSTOR 3 CH

ASYSTOR 3 CH

ASYSTOR 3 CH Asystor Stomatologiczny, 3 szufladowy z pięcioramienną chromowaną podstawą o regulowanej wysokości. Okazyjne CENY.

Szczegóły

Strona 1 z 12