Aparat KTG - EcoTwin LED

PDFDrukujEmail
Aparat KTG - EcoTwin LED
Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Obrotowy wyświetlacz 7", wbudowane zasilanie akumulatorowe, głowice dla bliźniaków w standardzie. Wysokiej jakości sprzęt medyczny, zapytaj nas o cenę Aparatu KTG.
Aparat KTG - EcoTwin LEDAparat medyczny KTG - EcoTwin LED
Cena
Szczegóły produktu


Kardiotokograf składa się z dwóch pelot. Pierwsza służy do wsłuchiwania się w czynność serca płodu (kardio), a druga pokazuje z kolei czynność skurczową kobiety ciężarnej (toco).
W sytuacji, gdy ciąża jest bliźniacza aparat KTG składa się z trzech pelot - dwie są przeznaczone dla dzieci, a jedna dla matki. Głowice KTG umieszcza się na brzuchu kobiety i przymocowuje za pomocą elastycznych pasów. Najlepszą pozycją dla ciężarnej w tej sytuacji jest ułożenie na lewym boku. Powinna być ona wygodna, gdyż badanie trwa co najmniej 30 minut, w czasie trwania porodu może ono trwać dłużej. Wynik widoczny jest na ekranie monitora oraz drukowany w formie wykresów - kardiograficznego i tokograficznego.

Profesjonalny kardiotokograf renomowanej Niemieckiej firmy Medical EcoNet. Znajduje zastosowanie w gabinetach prywatnych. Wyposażony został w wodoodporne głowice, które zostały zbudowane z 9 kryształów tak by badanie było jak najbardziej precyzyjne. Nowością jest wbudowana automatyczna analiza badania KTG. Posiada wbudowany akumulator, który zapewni wykonanie badania nawet w ekstremalnych warunkach. Możliwość montażu na ścianie i łatwość transportu czynią z niego idealne KTG dla szkół rodzenia i położnych na wizyty domowe. Model ten standardowo jest już wyposażony w głowicę do ciąży bliźniaczej. Tani Aparat KTG z EURO MEDICAL !!! Zapytaj o ceny Aparatów KTG telefonicznie lub e-mailowo.

Głowice
- wodoszczelne IPX8
- budowa z 9 kryształów
- częstotliwość 0,985MHz
- FHR 50-240 bpm

Funkcje dodatkowe
- transfer danych na USB
- funkcja oznaczania
- podówjny FM
- analiza zapisu ktg

Wyświetlacz
- 7'' obracany od 270 °
- informacje wyświetlane
na wyświetlaczu:
FHR 1 i FHR 2
TOCO
Prędkość druku
Alarmy

Drukarka
- rozmiar papieru 150mm
- prędkość druku 1, 2, 3 cm/min
- regulacja kontrastu 3 poziomowa
- automatyczny druk: 10, 20, 30, 40, 50, 60min

Ustawienia
- limity alarmowe (górne i dolne)
- głośność rytmu serca
- głośności alarmu

Warunki pracy
- temp. pracy 10°-45°C
- temp. przechowywania 10°-50°C
- wilgotność 30-85%


Zasilanie i wymiary
- 100-240V AC, 50/60 Hz, ca.80VA
- DC 15V 2.5A

Wyposażenie standardowe:
- głowica FHR 1 i FHR
- głowica TOCO
- marker (ręczny znacznik ruchów płodu)
- dwie rolki papieru
- żel
- instrukcja PL
- gwarancja 24 miesiące