Stojak na kroplówkę | Wieszak kroplówki

Wyników 1 - 7 z 7
Ile produktów pokazać na stronie:

Stojak na kroplówkę | Wieszak kroplówki

Statyw kroplówki wolnostojący

Statyw kroplówki wolnostojący

Statyw kroplówki wolnostojący Wykonany jet z blachy i rur stalowych, regulacja wysokości za pomocą mechanizmu zaciskowego. Wyposażony jest w dwa haki na kroplówkę oraz piec kół jezdnych.

Szczegóły

Stojak do kroplówek JSK 1

Stojak do kroplówek JSK 1

Stojak do kroplówek JSK 1 Wykonany ze stalowych rurek z możliwością regulacji wysokości, podstawa stojaka posiada pięć kółek przejezdnych. W górnej części znajdują się haki wieszaków. Napisz, zapytaj o CENĘ.

Szczegóły

Stojak do kroplówek JSK 2

Stojak do kroplówek JSK 2

Stojak do kroplówek JSK 2 Wykonany ze stalowych rurek, na górze stojaka znajdują się haki wieszaków, możliwość regulacji. Wózek posiada piec kół przejezdnych umożliwiający wygodne przemieszczanie.

Szczegóły

Stojak szpitalny do kroplówek JSK3

Stojak do kroplówek JSK3

Stojak do kroplówek JSK3 Stojak do kroplówek przeznaczony jest do zawieszenia pojemników z płynem (np. torebki plastikowe, butelki szklane) do podawania dożylnego u pacjentów.

Szczegóły

Stoajk na kroplowke typ A

Stojak na kroplowke typ A

Stojak na kroplówkę typ A oparty jest na pięcionogu wykonanym ze stali nierdzewnej. Posiada dwa koła blokowane w celu zatrzymania całego stojaka-a pięć kółek sprawia że stojak jest bardziej stabilny niż stojaki oparte tylko na czterech kołach.

Szczegóły

Wieszaki szpitalne do kroplówek SK-2

Wieszak do kroplówek SK-2

Wieszak do kroplówek SK-2 Stojak do kroplówek posiada dwa wieszaki na kroplówki, pokrętła regulującą wysokość, statyw oraz piecionóg z kółkami jezdnymi.

Szczegóły

Wieszak do kroplówek SK-4

Wieszak do kroplówek SK-4

Wieszak do kroplówek SK-4 Stojak do kroplówek posiada cztery wieszaki na kroplówki, pokrętła i zacisk regulującą wysokość, statyw oraz pięcionóg z kółkami jezdnymi.

Szczegóły


Stojak na kroplówkę

Stojak na kroplówkę : proste, praktyczne i łatwe do dostosowania i manewrowania stojaki do kroplówki. Nasze stojaki na kroplówke nadają się do większości placówek medycznych. Zapewniamy lekką konstrukcję która wytrzyma naprawdę ciężkie obciążenia, dostępne są w szerokim wyborze materiałów: plastikowe, metalowe, chromowane czy ze stali nierdzewnej: dostosowane do każdych potrzeb budżetowych i higieny.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wysokiej jakości stojaki dla kroplówek. Podstawa stojaka bardzo stabilna i solidna, wykonana ze stali lakierowanej proszkowo. Stojaki posiada podstawę z kółkami jezdnymi co ma wpływ na łatwe przemieszczanie na oddziałach szpitalnych. Na szczycie stojaka znajdują się dwa lub 4 uchwyty na kroplówki – obciążenie maksymalne uchwytu  to 0,5kg. Kolumna stojaka kroplówki została wykonana jest ze stali nierdzewnej.  Prezentowane modele spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze stojaki wykonane są z wytrzymałych materiałów, posiadają elegancki wygląd są estetyczny, dzięki czemu będzie on cieszył oko Twoje i Twoich pacjentów przez wiele lat.

Atrakcyjna cena - Zadzwoń i zapytaj o ofertę na wieszaki kroplówki