Holter EKG i Holter ciśnienia

Wyników 1 - 7 z 7
Ile produktów pokazać na stronie:

Holter EKG i Holter ciśnienia

HolCARD CR-07 Alfa System

HolCARD CR-07 Alfa System

HolCARD CR-07 Alfa System Rejestrator posiada wyświetlacz LCD, umożliwiający bezpośredni odczyt ostatniego badania. Mała waga i niewielkie gabaryty sprawiają, że rejestrator jest urządzeniem ergonomicznym. System przeznaczony jest do stosowania w szpitalach, ośrodkach ambulatoryjnych i gabinetach specjalistycznych.

Szczegóły

holter cisnienia

Holter ciśnienia ABPM50

Holter ciśnienia ABPM50 z kompletnym oprogramowaniem w języku polskim. Monitoring serca odbywa się zarówno w sytuacjach spoczynku czasie ruchu, snu, pracy, sportu, zdenerwowania i innych. Wysokiej jakości sprzęt medyczny w atrakcyjnych niskich cenach. Napisz, zadzwoń do nas i zapytaj się o ceny holteru ciśnienia.

Szczegóły

HolCARD CR-07 rejestrator

Holter Cisnienia HolCARD CR-07

Holter cisnienia HolCARD CR-07 rejestrator Rejestrator posiada wyświetlacz LCD, umożliwiający bezpośredni odczyt ostatniego badania. Mała waga i niewielkie gabaryty sprawiają, że rejestrator jest urządzeniem ergonomicznym. Niskie ceny holterów ciśnienia po konsultacji z naszym przedstawicielem handlowym EURO MEDICAL. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły

Holter EKG

Holter EKG TLC5000

Holter EKG TLC5000 to wspaniale rozwiązany aparat holterowski o 12 kanałach. Posiada zaawansowaną technologię jak i ergonomiczny design, zapewniając w ten sposób trwałą, niezawodną i stabilną pracę. Doskonałe parametry rejestracji zapisu oraz wszechstronne możliwości analizy znacznie wykraczające poza ocenę rytmu, pozwalają na zastosowanie urządzenia zarówno w celach klinicznych jak i naukowych.

Szczegóły

Rejestrator holterowski EKG AsPEKT 703

Rejestrator holterowski EKG AsPEKT 703

Rejestrator holterowski EKG AsPEKT 703 Rejestrator jest nowoczesnym urządzeniem przeznaczonym do rejestracji i zapisu na kartę SD 3-kanałowego badania EKG metodą Holtera (z 7 elektrod) w okresie 48 godzin. Zapisane badania EKG są odczytywane i analizowane przez oprogramowanie HolCARD 24W. Rejestrator ma możliwość rejestracji stymulacji oraz dwóch rodzajów zdarzeń.

Szczegóły

Rejestrator holterowski EKG AsPEKT 712

Rejestrator holterowski EKG AsPEKT 712

Rejestrator holterowski EKG AsPEKT 712 Rejestrator jest nowoczesnym urządzeniem cyfrowym o zasilaniu bateryjnym przeznaczonym do rejestracji i zapisu na kartę SD 12-kanałowego badania EKG metodą Holtera w okresie 48 godzin lub 7 dni. Zapisane badania EKG są odczytywane i analizowane przez oprogramowanie HolCARD 24W. Rejestrator AsPEKT 712 ma możliwość rejestracji stymulacji oraz dwóch rodzajów zdarzeń.

Szczegóły

Rejestrator holterowski EKG AsPEKT 812

Rejestrator holterowski EKG AsPEKT 812

Rejestrator holterowski EKG AsPEKT 812 12-kanałowy rejestrator EKG z czasem zapisu do 48 godzin wyposażony w wyświetlacz graficzny.Rejestrator jest nowoczesnym urządzeniem przeznaczonym do rejestracji i zapisu badania EKG metodą Holtera. Wysokiej jakości sprzęt medyczny do szpitali, przychodni i klinik. Napisz, zadzwoń zapytaj na o cenę holtera.

Szczegóły


HOLTER EKG i CIŚNIENIA

HOLTER CIŚNIENIA: Najnowszy technologicznie holter ekg oraz holter ciśnieniaEuro Medical oferuje jedne z najnowocześniejszych i innowacyjnych holterów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą holterów EKG i holterów cisnienia.  Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprawdzony producent – szybka sprzedaż.

HOLTER CIŚNIENIA CENA

Diagnozowania i leczenia nadciśnienia jest poważną sprawą, a jak wskazują badania ambulatoryjne - monitorowanie ciśnienia tętniczego (ABPM) jest znacznie lepsze od innych testów dostępnych dla pacjentów. Nasze urządzenia ABPM dostarczą cennych informacji diagnostycznych, które w klinice czy w szpitalu było by trudno dostępne. Monitorowanie ciśnienia krwi w domu podczas normalnego trybu życia człowieka przynosi najwięcej cennych informacji dla diagnostyki lekarza.

Dlaczego warto korzystać ABPM holtera ciścienia?

BP zmienność i bardziej dokładne oszacowanie rzeczywistego ciśnienia krwi

Nocne zmiany w ciśnieniu krwi (stan Czerpak)

Poranne skoki ciśnienia krwi

Holter ciśnienia ABPM jest rozpoznawana w środowisku medycznym jako cenne narzędzie wspierające zarządzanie odpowiedniego leczenia farmakologicznego.

Odporne na nadciśnienie, gdy wiele leków przeciw nadciśnieniu nie odpowiednio kontrolować wysokie ciśnienie krwi.

Zamaskowany nadciśnienia, podczas gdy w biurze pomiary mieściły się w dopuszczalnym zakresie, a średnie ciśnienie krwi jest rzeczywiście powyżej dopuszczalnego zakresu.

Objawy niedociśnienia z nadciśnieniem leków.

Test diagnostyczny zaczyna sylwetkę pacjenta z przenośnego monitora i BP mankiet. Pacjent opuszcza i wraca następnego dnia. W tym okresie czasu, monitor dokonuje pomiarów okresowo w programowane przez lekarza, zazwyczaj każde 15-30 minut podczas godzin czuwania i 30-45 minut w ciągu godziny nasennych.


Wykorzystując nasze urządzenia ABPM  - pacjent Zwroty i pomiary te są przesyłane do komputera, gdzie można je łatwo obserwować i udokumentowane w raporcie, korzystając z oprogramowania . Jesteś wtedy w stanie zobaczyć pełny obraz, jeśli chodzi o ocenę ciśnienia krwi i diagnozowania nadciśnienia w swoim pacjentem. Wyniki badania ABPM zapewnić najbardziej kompleksowe przedstawienie profilu ciśnienia krwi pacjenta.

Holtery ciśnienia cena

Gdy jest pełny obraz tego, co trzeba, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Państwu zaledwie urządzeń that.Our ABPM nie przegap krok - więc nie będzie albo.


Zgodny z BHS (British Hypertension Society) oraz wymagań ESH.

Przycisk Dzień / Noc pozwala na dokładną dokumentację faz snu i czuwania dla statystycznie dokładnej oceny, jak również dokładną dokumentację wzrostu ciśnienia krwi wcześnie rano

Obszerne porównania profil diagnostyki i terapii w celu optymalizacji kontroli

Bezprzewodowy transfer danych Bluetooth lub za pomocą kabla USB

Kompaktowe wymiary, waga tylko 240gr tym maślany

Holter ciśnienia cena