Aparat KTG

Wyników 1 - 12 z 12
Ile produktów pokazać na stronie:

Aparat KTG

Aparat KTG - EcoTwin LCD

Aparat KTG - EcoTwin LCD

Aparat KTG - EcoTwin LCD Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Obrotowy wyświetlacz 7",wbudowane zasilanie akumulatorowe, głowice dla bliźniaków w standardzie, torba transportowa w standardzie!

Szczegóły

Aparat KTG - EcoTwin LED

Aparat KTG - EcoTwin LED

Aparat KTG - EcoTwin LED Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Obrotowy wyświetlacz 7", wbudowane zasilanie akumulatorowe, głowice dla bliźniaków w standardzie. Wysokiej jakości sprzęt medyczny, zapytaj nas o cenę Aparatu KTG.

Szczegóły

Kardiotokograf BT-350 LED

Aparat KTG BT-350 LED

Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości APARAT KTG Kardiotokograf BT-350 LED. Aparat z ekranem wyświetlającym wartości skurczów macicy, tętna. Ktg w zestawie posiada żel, 2 rolki papieru, sondy do ciąży pojedynczej, sondę skurczów macicy i znacznik dla pacjentki. W opcji można wyposażyć kardiotokograf w sondę ciąży bliźniaczej.

Szczegóły

aparat-ktg-bt-350-lcd

Aparat KTG BT-350LCD

Aparat KTG BT-350 LCD Wysokiej jakości zaawansowany technologicznie i prosty w obsłudze kardiotokograf. Wyposażony w ruchomy kolorowy wyświetlacz LCD idealni pasujący do użytkowania w szpitalu czy prywatnym gabinecie.Menu w języku polskim. W zestawie: głowica TOCO i DOP, marker zdarzeń, pasy, żel, 2 rolki papieru.

Szczegóły

aparat-ktg-btl--fc-1400

Aparat KTG BTL- FC 1400

Aparat KTG BTL-FC 1400 Kardiotokograf o wysokiej czułości do badania bliźniąt. •wyjątkowa czułość badania częstości tętna jednego i dwóch płodów •rejestracja ruchów płodów •rejestracja skurczów macicy •prosta obsługa i regulacja parametrów aparatu •niskie promieniowanie głowicy ultradźwiękowej

Szczegóły

Aparat KTG BTL-FC 700

Aparat KTG BTL- FC 700

Aparat KTG BTL-FC 700 kardiotokograf wysokiej czułości przeznaczony do ciąży pojedynczej. Cechy produktu: •wyjątkowa czułość badania częstości tętna płodu •rejestracja skurczów macicy i ruchów płodu •prosta obsługa i regulacja parametrów aparatu

Szczegóły

Aparat KTG, Kardiotokograf, APARATY KTG, KARDIOTOKOGRAFY

Aparat KTG CMS 800G

Kardiotokograf CMS-800G Urządzenie przeznaczone do rejestracji akcji serca płodu i skurczów macicy u ciężarnej powyżej 28 tygodnia ciąży w celu dostarczenia danych do użytku klinicznego. Wyniki monitorowania mogą być nagrywane przez wbudowane urządzenie rejestrujące. Monitor wyświetla równocześnie FHR, TOCO, FMOV

Szczegóły

Aparat medyczny KTG – S1

Aparat KTG – S1

Aparat KTG – S1 Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Aparat przeznaczony dla ciąży pojedynczej, wydruk na papierze A4. Zapytaj o promocje apatatów KTG naszego konsultanta EURO MEDICAL.

Szczegóły

Aparat KTG – Smart 3 z analizą STV

Aparat KTG – Smart 3 z analizą STV

Aparat KTG – Smart 3 z analizą STV Wbudowana automatyczna analiza zapisu KTG! Wbudowane zasilanie akumulatorowe, aparat przeznaczony dla ciąży pojedynczej, wydruk na papierze A4.

Szczegóły

Kardiotokograf, Aparat KTG, BT 300

Kardiotokograf KTG BT 300

Kardiotokograf Bistos BT-300 specjalnie przystosowany mobilnego użytkowania. Monitoring płodu i ciężarnej matki - ciąża bliźniacza lub pojedyncza. Aparat KTG przydatny do przeprowadzania badań płodu na każdym etapie ciąży - w tym monitorowanie przed porodem i w trakcie porodu - monitoring matki i płodu.

Szczegóły

Wózek pod aparat KTG A II PÓŁKI

Wózek medyczny pod aparat KTG A II PÓŁKI

Wózek pod aparat KTG A II PÓŁKI Szafki wykonane są z profili stalowych, a półki wykonane są z białej płyty laminowanej. Wózek posiada kółka. Tanie PROMOCYJNE ceny na wózki pod aparat KTG.

Szczegóły

Wózek pod aparat KTG BT-300 BT-350

Wózek szpitalny pod aparat KTG BT-300 BT-350

Wózek pod aparat KTG BT-300 BT-350 Kardiokotografy posiada stabilny dobry stojak pod kardiomonitor wyposażony jest w 5-ramienną podstawę kołową, przejezdną. Niskie CENY kardiokotografów.

Szczegóły


Aparat KTGDLACZEGO WARTO KUPIĆ APARAT KTG NASZEJ FIRMY- A NIE SUPER TANI CHIŃSKI APARAT ZA 3000,00 TYSIĄCE zł :
1.)    Nasze Aparaty posiadają głowice podłączane-każde OSOBNO do aparatu, dlatego, w przypadku wymiany głowic, kupują Państwo 1 kabel z 1głowicą. W tanich aparatach KTG, wszystkie głowice podłączane są do 1 kabla i w przypadku zepsucia głowicy trzeba wymienić kabel ze wszystkimi głowicami. Dzięki pojedynczym podłączeniom kabli, zaoszczędzacie Państwo pieniądze.
2.)    W naszych aparatach zaprojektowano specjalne uchwyty na głowice, dzięki czemu glowice spoczywają bezpiecznie, nie są porozrzucane na wozku.
3.)    Aparat posiada wygodny uchwyt do przenoszenia, dzięki któremu urządzenie jest mobilne, można go zawsze przenosić w  bezpieczny sposób. 
4.)    Dzięki zastosowaniu szerokiego papieru (15 cm), wyniki badań są bardzo wyraźne, jest to cecha, którą ceni sobie szczególnie kadra medyczna. Inne tanie aparaty mają waski 11cm papier utrudniający właściwą diagnozę.   
5.)    Długie 2,3 metrowe kable z głowicami zapewniają swobodę i ułatwiają badanie!!!!


Aparat KTG: Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości urządzeń znanych światowych producentów - jednego z najnowocześniejszych i innowacyjnych w Europie. Oferujemy kardiotokografy do szpitali i prywatnych gabinetów ginekologicznych. Najwyższej jakości profesjonalny aparat KTG.  Urządzenie przeznaczone to monitorowania akcji serca płodu i skurczów macicy (powyżej 28 tygonia ciąży). Oferujemy urządzenia sprawdzone a przede wszystkim bardzo proste w obsłudze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę cenową na Aparaty KTG. Najlepsze ceny!!! - Sprawdź naszą ofertę Aparatów KTG. Wyposażenie szpitali, klinik i prywatnych gabinetów. Zapraszamy do współpracy.

Aparat KTG tanio

Badania kardiotokograficzne KTG jest to monitorowanie akcji serca dziecka z jednoczesnym zapisem czynności skurczowej macicy i jego ruchów . KTG wykonuje się w ciąży zaawansowanej i w czasie porodu. Pozwala wcześnie wykryć sytuacje zagrożenia życia dziecka . KTG jest bezbolesne i bezpieczne dla matki i dziecka . Wykonuje się u kobiety w pozycji leżącej na boku. W czasie badania KTG na brzuchu kobiety umieszcza się dwie głowice które mocuje się pasami .Jedna z nich służy do rejestracji czynności skurczowej macicy druga do czynności serca płodu . Aparat KTG wyposażony jest w przycisk którym ciężarna rejestruje się ruchy swojego maleństwa W czasie badania aparat odzwierciedla monitoring poprzez zapis na papierze . Czas wykonywanego zapisu KTG 20 – 30 min.