Wózek do przewożenia chorych

Wyników 1 - 15 z 15
Ile produktów pokazać na stronie:

Wózek do przewożenia chorych

Wozek do przewozenia chorego

Wózek do przewozenia chorego E-2

Wózek do przewożenia chorych E-2 Z hydraulicznie regulowaną wysokością w zakresie od 46 do 85 cm. Centralna blokada kół w standardzie. Wyposażenie: materac, barierki boczne, wieszak kroplówki, kosz na butlę gazową.

Szczegóły

Wóżek do przewożenia chorych E-1-1

Wózek do przewożenia chorych E-1-1

Wózek do przewożenia chorych E-1-1 oparty na dwóch kolumnach  

- Hydraulicznie regulowaną wysokością za pomocą dźwigni umieszczonych po obu stronach wózka 

- Centralna blokada kół, oraz pięte koło kierunkowe

- hydraulicznie regulowana pozycja Trendelenburga i anty-Trendelenburga.

Szczegóły

Wozek do przewozenia chorego

Wózek do przewozenia chorych E-3

Wózek do przewożenia chorych E-3 Z regulowaną wysokością w zakresie 54-83cm uzyskiwaną za pomocą mechanizmu śrubowego. Centralna blokada kół w standardzie. Wyposażenie: materac, barierki boczne, wieszak kroplówki, kosz na butlę gazową, centralna blokada kół.

Szczegóły

Wozek do transportu chorego jwz01

Wózek do przewożenia chorych JWZ-01

Wózek transportowy dla chorych w pozycji leżącej pomiędzy salami, oddziałami i gabinetami w szpitalach i klinikach. Wózek z hydrauliczną regulacją wysokości, realizowaną za pomocą nożnej pompy hydraulicznej, zlokalizowanej obustronnie.

Szczegóły

Wózek do przewożenia chorych Mobillo, wozek do przewozu chorych

Wózek do przewożenia chorych Mobillo

Wózek do przewożenia chorych Mobillo - Wózek przeznaczony do przewożenia chorych w pozycji leżącej lub siedzącej w placówkach służby zdrowia. Ułatwia komunikację między oddziałami i szybkie przemieszczenie pacjenta z oddziałów do sal zabiegowych.

Szczegóły

Wózek do przewożenia chorych Mobillo Plus, Wozek do transportu chorych

Wózek do przewożenia chorych Mobillo Plus

Wózek do przewożenia chorych Mobillo Plus - W ofercie wózki do przewożenia chorych znanych producentów przeznaczone do transportu pacjentów, w szczególności na terenie obiektów służby zdrowia. Ułatwia komunikację między oddziałami i szybkie przemieszczenie pacjenta z oddziałów do sal zabiegowych

Szczegóły

Wózek do przewożenia chorych Velo

Wózek do przewożenia chorych Velo

Wózek do przewożenia chorych Velo Regulację wysokości leża uzyskuję się za pomocą pompy hydraulicznej sterowanej nożnie Pochylenie oparcia pleców oraz pozycja Anty i Trendelenburga uzyskiwana jest za pomocą sprężyny gazowej. Maxymalne obciążenie wózka: 230kg

Szczegóły

wozek-do-przewozenia-chorych-w-01.6.jpg

Wózek do przewożenia chorych W-01

Wózek do przewożenia chorych W-01: Wózki służą do przewożenia dorosłych pacjentów w pozycji leżącej pomiędzy salami w szpitalach i klinikach. Konstrukcja wózków wykonana jest z profili stalowych pokrytych lakierem proszkowym. Segmenty leża wypełnione są płytą laminatową przepuszczalną dla promieni RTG.

Szczegóły

Wózek do przewożenia chorych W-02, Wózek do przewożenia chorych

Wózek do przewożenia chorych W-02

Wózki do przewożenia pacjentów w pozycji leżącej. Konstrukcja wykonana jest z profili stalowych pokrytych lakierem proszkowym. Segmenty leża wypełnione płytą laminatową przepuszczalną dla promieni RTG. Zmiana wysokości wózka realizowana jest za pomocą nożnej pompy hydraulicznej. Zdejmowane materace z pasami umożliwiającymi przenoszenie są standardowym wyposażeniem wózków.

Szczegóły

Wózek do transportu chorego TC-01

Wózek do transportu chorego TC-01

Wózek do transportu chorego TC-01 Wózek do transportu chorego w pozycji leżącej, wykonany jest z profili stalowych malowanych proszkowo, regulacja wysokości wózka odbywa się hydraulicznie. Wózek wyposażony jest składane barierki boczne, regulowany podgłówek za pomocą mechanizmu typu rastomat oraz krążki odbojowe.

Szczegóły

Wózek do transportu chorego TC-02

Wózek do transportu chorego TC-02

Wózek do transportu chorego TC-02 Wózek do transportu chorego w pozycji leżącej, wykonany jest z profili stalowych malowanych proszkowo, regulacja wysokości wózka odbywa się hydraulicznie.wózek wyposażony jest składane barierki boczne, regulowany podgłówek za pomocą sprężyny gazowej oraz krążki odbojowe.

Szczegóły

Wózek do transportu chorych JWZ-02

Wózek do transportu chorych JWZ-02

Wózek do transportu pacjentów w pozycji leżącej z hydrauliczną regulacją wysokości i przechyłem Trendelenburga. Znajduje zastosowanie w przewożeniu pacjentów w pozycji leżącej pomiędzy salami, gabinetami zabiegowymi na oddziałach w szpitalach i klinikach. Wózek wykonany jest ze stalowych profili oraz blatu pokrytego tapicerką.

Szczegóły

Wózek do transportu chorych w pozycji leżącej S405

Wózek do transportu chorych w pozycji leżącej S405

Wózek do transportu chorych w pozycji leżącej S405 Stół regulowany jest za pomocą korby, składa się z dwóch segmentów opartych na metalowych stelażu. Wyposażony jest w cztery koła jezdne.

Szczegóły

WÓZEK TRANSPORTOWE COMFORT 1100

WÓZEK TRANSPORTOWE COMFORT 1100

WÓZEK TRANSPORTOWE COMFORT 1100 Wózek transportowy z regulacją wysokości hydrałliczną z pozycją Trendelnburg i Anty-Trendelenburg z pięcioma kołami ułatwiającymi sterowanie.

Szczegóły

WÓZEK TRANSPORTOWY MS 1200

WÓZEK TRANSPORTOWY MS 1200

WÓZEK TRANSPORTOWY MS 1200 Wózek transportowy, wykonany z metalu, rególacja wysokości hydrałliczna, wyposażony w materac, barierki boczne oraz cztery koła jeżdżące z funkcją diagonalnego blokowania.

Szczegóły


WÓZKI DO PRZEWOŻENIA CHORYCH

Wózek do przewożenia chorych w pozycji leżącej służy do transportu pacjentów, którzy wymagają opieki medycznej a nie są w stanie poruszać się o własnych siłach. Przewożenie chorych powinno być wykonywane przez dwie lub więcej osób przeszkolonych do tego celu. Wózki do transportu chorych mogą być wyposażone w ręczną lub hydrauliczną regulację wysokości leża. Cena wózka do przewożenia chorych uzależniona jest właśnie od tego czy wózek regulowany jest ręcznie za pomoc korby czy nożnie za pomocą pompy hydraulicznej.

Wózki transportowe dla pacjentów w pozycji leżącej są stosowane głównie w wąskich korytarzach jednostek opieki szpitalnej, przychodni, klinice, wojsku, czy ratownictwa medycznego. Spotkać je możn również w izbach przyjęć gdzie pełni funkcję stołu zabiegowego.

W szpitalach i klinikach medycznych często korzysta się z wózków do przewożenia chorych, wynika to z faktu konieczności przewozu chorego z sal szpitalnych. Po zabiegach czy operacjach przewozi się chorych za pomocą specjalnych wózków. Zachęcamy do skorzystania z naszych wyrobów.

Oferowane przez nas wózki do przewożenia chorych są bardzo wygodne dla pacjentów i łatwe w obsłudze dla personelu medycznego. Wygodne i miękkie leże pokryte materacem doceni każdy pacjent. A pokrycie materaca łatwym w utrzymaniu czystości tapicerkę doceni każda pielęgniarka zajmująca się dezynfekcją sprzętu medycznego.  Warto zwrócić uwagę, że wysokiej jakości wózki są bardzo zwrotne dzięki czemu łatwo nimi kierować w wąskich korytarzach szpitalnych. Ponadto niektóre wyposażone są w centralną blokadę kół lub 5 koło do jazdy kierunkowej. Z myślą o wysokim komforcie personelu szpitalnego, wózki do przewożenia chorych posiadają  hydrauliczne regulowaną wysokość. To nowoczesne rozwiązanie ułatwia pracę personelowi medycznemu. Cena wózka do przewożenia chorych jest uzależniona od ilości wyposażenia dodatkowego, oraz sposobu regulacji wysokości. 

Zapoznaj się z całą ofertą wózków do przewożenia chorych naszego sklepu medycznego!!