Wózki inwalidzkie / wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej

Wyników 1 - 14 z 14
Ile produktów pokazać na stronie:

Wózki inwalidzkie / wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej

Fotel transportowy

Fotel transportowy TC00-S

Fotel transportowy TC00-S Fotel GAMMA do transportu chorych zapewnia komfortowe i łatwe przewożenie pacjentów po terenie szpitala, jednocześnie gwarantując im wygodę. Napisz, zadzwoń do nas i poproś o ofertę i wycenę fotela transportowego TC00-S.

Szczegóły

Wózek medyczny do przewożenia chorych w pozycji siedzącej Benivo Relax

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej Benivo Relax

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej Benivo Relax Wózek - ekskluzywna tapicerka fotela z ergonomicznym oparciem oraz podłokietnikami zapewniają wysoki komfort siedzenia i sprawiają, że model ten wyróżnia się spośród innych produktów tego typu dostępnych na rynku. Zadzwoń, zapytaj o cenę.

Szczegóły

Wózek szpitalny do przewożenia chorych w pozycji siedzącej COQUILLE

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej COQUILLE

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej COQUILLE Wózek stabilizujący głowę i plecy, wyposażony w komfortową tapicerkę typu soft z DARTEX-u, podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa. Zapytaj nas o cenę wózka.

Szczegóły

Wózek szpitalny do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE Wózek specjalny pielęgnacyjny, wyposażony w komfortową tapicerkę typu soft z DARTEX-u, podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa. Tanie wózki do przewożenia chorych. Zapytaj o ofertę.

Szczegóły

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE XXL

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE XXL

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE XXL Wózek dla osób ciężarnych, wyposażony w komfortową tapicerkę typu soft z DARTEX-u, podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa. Wysokiej jakości wózek szpitalny.

Szczegóły

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej ELIOS

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej ELIOS

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej ELIOS Wózek wyposażony w regulację nachylenia kąta łydek, oparcia oraz siedziska. posiada pas bezpieczeństwa, zagłówek. Regulacje nachylenia wózka za pomocą specjalnej dźwigni na nogę pod wózkiem. Wysokiej jakości sprzęt medyczny szpitalny. Zapytaj o cenę.

Szczegóły

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej Ravello clinic

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej Ravello clinic

Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej Ravello clinic Wózek jest połączeniem komfortu i dyskretnej funkcjonalności sprawia, że modele Ravello to jedne z najczęściej wybieranych foteli do transportu w swojej klasie. Tanie wózki do przewożenia chorych po konsultacji z naszym przedstawicielem handlowym.

Szczegóły

Łóżko porodowe ELEGANT 5040

Wózek inwalidzki 28

Wózek inwalidzki 28 Wózek ręczny dla osób ciężkich. Wózek o wzmocnionej konstrukcji na podwójnym krzyżaku. Dedykowany dla osób o wadze do 150 kg. Zadzwoń, napisz zapytaj o ofertę.

Szczegóły

Wózek inwalidzki 708D

Wózek inwalidzki 708D

Wózek inwalidzki 708D Szerokość siedziska do wyboru :39 cm, 44cm, 46 cm, 48 cm duża wytrzymałość ramy do 120 kg. Zadzwoń, zapytaj o ceny wózków inwalidzkich.

Szczegóły

Wózek inwalidzki aluminiowy D200 30

Wózek inwalidzki aluminiowy D200 30

Wózek inwalidzki aluminiowy D200 30 Aluminiowy wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30°, przedłużenie oparcia, płyta podnóżka z ustawianym kątem, koła tylne z mechanizmem szybkozłącznym.

Szczegóły

Wózek szpitalny inwalidzki dla osób ciężkich V100XXL

Wózek inwalidzki dla osób ciężkich V100XXL

Wózek inwalidzki dla osób ciężkich V100XXL Wózek umożliwia zmianę paru istotnych parametrów jak: głębokość siedziska, wysokość siedziska od podłoża, wysokość i głębokość podparcia pod łokieć.

Szczegóły

Wózek inwalidzki JAZZ

Wózek inwalidzki JAZZ

Wózek inwalidzki JAZZ Wózek posiada dwa koła przednie z kryptonu, dwa tylne pompowane. Jest koloru czarnego oraz posiada dwa podłokietniki. Promocje na wózki inwalidzkie po konsultacji z naszym przedstawicielem handlowym.

Szczegóły

Wózek medyczny inwalidzki z odchylanym oparciem eclipsx4 90°

Wózek inwalidzki z odchylanym oparciem eclipsx4 90°

Wózek inwalidzki z odchylanym oparciem eclipsx4 90° Wózek wykonany z aluminium, regulowany kąt oparcia przy pomocy sprężyny hydrałlicznej, przedłużone oparcie oraz podnóżki z podparciem pod łydki z regulacją kąta nachylenia.

Szczegóły

Wózek z funkcją toaletową 9300

Wózek z funkcją toaletową 9300

Wózek z funkcją toaletową 9300 Wózek inwalidzki z funkcją toaletową umożliwia pacjentowi komfort. Posiada bardzo wygodną tapicerkę, odchylenie oparcia do 25°. Wyposażony w pojemnik sanitarny pod siedziskiem. Napisz, zapytaj nas o ofertę cenową na wózki z funkcją toaletową.

Szczegóły


WÓZKI INWALIDZKIE

Posiadamy w naszej ofercie wózki inwalidzkie dla dzieci, dorosłych i osób otyłych. Wózki wysokiej jakości pomagające w poruszaniu się. Poznaj nasz wózek inwalidzki i ich cenę.