Koncentratory tlenu

Wyników 1 - 2 z 2
Ile produktów pokazać na stronie:

Koncentratory tlenu

koncentrator tlenu, koncentratory tlenu

Koncentrator tlenu Ever Flo

Koncentrator tlenu EverFlo znacznie obniża koszty jego użytkowania, głównie dzięki temu, że: - jest lekki (ok. 14 kg) - mały i kompaktowy - łatwy w przechowywaniu i przenoszeniu - rzadko wymaga konserwacji - bardzo cichy. Koncentrator tlenu korzystna cena. Sprzedaż na terenie całego kraju

Szczegóły

koncentrator-tlenu-olive-olv-5a

Koncentrator Tlenu OLIVE OLV-5A

Koncentrator tlenu OLIVE OLV-5A - stężenie tlenu ≥ 93% ±3% - możliwa praca ciągła 24h na dobę - wyposażenie: kaniula nosowa (tzw. „wąsy”), filtry, nawilżacz, instrukcja obsługi, - 2 lata gwarancji

Szczegóły


KONCENTRATOR TLENU

Koncentrator tlenu jest urządzeniem wykorzystywanym w medycynie do dostarczania pacjentowi ciągłych dostaw powietrza ze zwiększoną zawartością tlenu. Oferujemy urzadzenia sprawdzone a przede wszystkim bardzo proste w obsłudze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę cenową na koncentratory tlenu. Wyposażenie szpitali, klinik i prywatnych gabinetów. Zapraszamy do współpracy. Koncentrator tlenowy  - Najlepsze ceny!!! - Sprawdź naszą ofertę koncentratorów tlenu.

Wyjątkowy koncentrator tlenu - wygoda i bezpieczeństwo pacjenta
Do tej pory koncentratory tlenu były bardzo podobne - ciężkie, ogromne, głośne i wymagające częstej konserwacji. Jednak EverFlo Respironics jest wyjątkowym stacjonarnym koncentratorem tlenu, który zapewnia pacjentowi dostosowaną do potrzeb opiekę w domu, czyli taką na jaką zasługuje. EverFlo nie posiada żadnych filtrów do konserwacji przez pacjenta. Obudowa tlenowa wykonana jest z hartowanego metalu. W koncentratorze EverFlo ilość ruchomych części sprowadzono do minimum, co pozwala na bezpieczną i bezawaryjną pracę.
Wyjątkowy koncentrator tlenu - wygoda i bezpieczeństwo pacjenta
Do tej pory koncentratory tlenu były bardzo podobne - ciężkie, ogromne, głośne i wymagające częstej konserwacji. Jednak EverFlo Respironics jest wyjątkowym stacjonarnym koncentratorem tlenu, który zapewnia pacjentowi dostosowaną dla niego opiekę w domu na jaką zasługuje. Nie posiada żadnych filtrów do konserwacji przez pacjenta. Obudowa tlenowa wykonana jest z hartowanego metalu. Koncentrator EverFlo ilość ruchomych części ma sprowadzoną do minimum, co pozwala na jego bezpieczną i bezawaryjną pracę.
Lekki i łatwy w użyciu koncentrator
Najmniejszy i najlżejszy koncentrator tlenu EverFlo od Philips Respironics zrobił ogromne wrażenie na dystrybutorach i pacjentach. Jego wymuskany, ergonomiczny kształt sprawia, że EverFlo jest łatwiejszy do przechowywania i przenoszenia niż tradycyjne koncentratory. Jest jednym z najcichszych i najoszczędniejszych urządzeń dostępnych dzisiaj na rynku.

Atrakcyjna cena - Zadzwoń i zapytaj o ofertę koncentratory tlenu