Defibrylatory

Wyników 1 - 5 z 5
Ile produktów pokazać na stronie:

Defibrylatory

defibrylator-aed

Defibrylator RESCUE SAM

Defibrylator RESCUE SAM jest półautomatycznym, zewnętrznym defibrylatorem opracowanym tak, aby zapewniać proste, nieskomplikowane wskazówki głosowe oraz podpowiadać kolejne kroki podczas procesu resuscytacji.Lekki i zasilany bateryjnie, jest w pełni przenośny. RESCUE SAM jest przeznaczony do pomocy w przypadkach migotania komór oraz częstoskurczu komorowego.

Szczegóły

Defibrylator Rescue-Life z Kardiowersja i Kardiostymulacją

Defibrylator Rescue-Life z Kardiowersja i Kardiostymulacja

Defibrylator Rescue-Life z Kardiowersja i Kardiostymulacją Defibrylator jest ręcznym oraz półautomatycznym (AED) defibrylatorem z Kardiowersją i Kardiostymulacja, wyposażonym w kolorowy monitor i drukarkę termiczną. Można dokupić torbę/pokrowiec na Defibrylator.

Szczegóły

Defibrylator Rescue-Life z Kardiowersja i NIBP

Defibrylator Rescue-Life z Kardiowersja i NIBP

Defibrylator Rescue-Life z Kardiowersja i NIBP Defibrylator jest ręcznym oraz półautomatycznym (AED) defibrylatorem z Kardiowersją i NIBP, wyposażonym w kolorowy monitor i drukarkę termiczną. Zadzwoń, napisz i zapytaj nas o niskie ceny Defibrylatorów.

Szczegóły

Defibrylator Rescue-Life z Kardiowersja i Sp02

Defibrylator Rescue-Life z Kardiowersja i Sp02

Defibrylator Rescue-Life z Kardiowersja i Sp02 Defibrylator z Kardiowersja i Spo2 ręczny i półautomatyczny defibrylator z monitorem. Defibrylator jest ręcznym oraz półautomatycznym (AED) defibrylatorem z Kardiowersja i Sp02, wyposażonym w kolorowy monitor i drukarkę termiczną.

Szczegóły

defibrylator-rescue-life

Defibrylator z kardiowersją Rescue LIFE

Defibrylator Rescue LIFE - ręczny i półautomatyczny defibrylator z monitorem. Defibrylator RESCUE LIFE jest ręcznym oraz półautomatycznym (AED) defibrylatorem wyposażonym w kolorowy monitor i drukarkę termiczną. Opcjonalnie moze być wyposażony w stymulator i SPO2. Defibrylacja możliwa jest z łyżek lub elektrod jednorazowych.

Szczegóły


DEFIBRYLATOR CENA

 

Nasz defibrylator posiada najlepsze z wiodących rozwiązań technologicznych koncentrujących się na trosce o pacjenta. Defibrylator posiada łatwy w obsłudze program pomocny. Defibrylatory - główne zalety to: prostota obsługi, szybki czas ładowania. Producent zapewnia o nie awaryjności defibrylatora i sprzedaży w konkurencyjnych cenach. DEFIBRYLATOR POSIADA ZARÓWNO ZASILANIE AKUMULATOROWE JAK I SIECIOWE!!!. W zestawie znajdują się zintegrowane łyżki twarde do defibrylacji dorosłych i dzieci.

DEFIBRYLATOR z kardiowersją