Łóżka porodowe

Wyników 1 - 4 z 4
Ile produktów pokazać na stronie:

Łóżka porodowe

fotel-porodowy

Fotel Porodowy Brawo MAMMA

FOTEL PORODOWY Brawo Mama z elektrycznie regulowaną wysokością za pomocą pilota. Leże fotela zbudowane jest z trzech sekcji ( plecy, siedzisko i podnóżek ) wysokość i położenie elementów może być szybko regulowane z panelu dla ułatwienia wstawania i kładzenia się na fotelu. Rama będąca podstawą fotela wyposażona jest w 4 kółka o średnicy 100mm z hamulcami w obudowie z tworzywa ABS. Wypełnienie materaca wykonane jest z poliuretanowej termoplastycznej pianki dostosowującej się do kształtu ciała co zapewnia redukcję napięcia mięśniowego.

Szczegóły

lozka porodowe

Łóżko porodowe

Łóżka porodowe doskonale sprawdzają się na oddziałach ginekologiczno-położniczych. Sprzedaż foteli oraz łóżek porodowych po bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Cena wyrobu zależy od wyposażenia opcjonalnego. Włoski producent. Oferujemy łóżka porodowe w dwóch konfiguracjach: hydrauliczne i elektryczne.

Szczegóły

Lozko porodowe

Łóżko porodowe ELEGANT 5040

Łóżko porodowe zapewniające komfort i bezpieczeństwo pacjentki podczas porodu. Łóżko można łatwo przekształcić w fotel. Urządzenie pozwala na specjalistyczne badania , przy najbardziej dogodnej pozycji dla pacjentki. Łatwa obsługa przez personel medyczny podczas porodu. Centralny blokada kół gwarantuje łatwe i stabilne ustawienie łóżka a kierunkowe koło pozwala na łatwe manewrowanie łóżkiem między salami 

Szczegóły

lozko porodowe

łóżko porodowe hydrauliczne

Lóżko porodowe LP-01 przeznaczone jest dla pacjentek Oddziałów Położniczo-Ginekologicznych w okresie przedporodowym, porodowym, jak i w połogu. Wiele możliwości przystosowania lóżka do potrzeb pacjentki i personelu medycznego gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę rodzącej. Zaprojektowane zostało, aby przeprowadzić rodząca bezpiecznie przez wszystkie etapy porodu bez konieczności zmiany lóżka. Z łatwością można je przekształcić w fotel, zapewniając możliwość wyboru pozycji rodzenia. Położne oraz lekarz mają możliwość swobodnego dostępu do matki podczas porodu.

Szczegóły


ŁÓŻKO PORODOWE

Łóżka porodowe. Ginekologia i położnictwo. Wielofunkcyjne elektryczne łóżko porodowe może być z łatwością przekształcone w komfortowe łóżko szpitalne. Nasza wiedza i doświadczenie, wspierane najnowocześniejszymi technologiami pomoże w doborze najlepszych rozwiązań dla Państwa placówki. Oferujemy urzadzenia sprawdzone a przede wszystkim bardzo proste w obsłudze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę cenową na lóżka porodowe i fotele porodowe. Jesteśmy dystrybutorem łóżek porodowych znanych światowych producentów - jednego z najnowocześniejszych i innowacyjnych foteli porodowych w Europie. Łóżka porodowe  - Najlepsze ceny!!! - Sprawdź naszą ofertę łózek porodowych.

Łóżko porodowe doskonale sprawdzaa się na oddziałach ginekologiczno-położniczych. Sprzedaż foteli oraz łóżek porodowych po bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Cena wyrobu zależy od wyposażenia opcjonalnego. Włoski producent. Oferujemy łóżka porodowe w dwóch konfiguracjach: hydrauliczne i elektryczne.

Nasze łóżka porodowe o napędzie mechanicznym są zaprojektowane w celu zapewnienia wsparcia dla matki i efektywnej funkcjonalności dla personelu pielęgniarskiego na wszystkich etapach procesu narodzin. Jego elastyczność i łatwość obsługi oferuje praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie dla nowoczesnej, postępowej pracy na oddziale .

Łóżka porodowe, o elektrycznej regulacji wysokości i regulacji oparcia pleców, zapewnia wsparcie dla matki i funkcjonalność dla personelu pielęgniarskiego na wszystkich etapach procesu narodzin. Łóżko porodowe zamienia się szybko ze standardowego łóżka do wszechstronnej platformy lózka porodowego i na odwrót. W komplecie z kompleksowej gamy akcesoriów, które mogą być przechowywane z dala od łóżka , elastyczności i łatwości użycia pierworodztwie zapewnia sprawiają, że są praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie dla nowoczesnego progresywnego porodu na oddziale porodowym.