Spirometr Spirobank II Advanced

PDFDrukujEmail
Spirometr Spirobank II Advanced
Wyposażenie standardowe spirometru to 100 ustników + 100 turbin jednorazowych (możliwość wymiany na turbinę wielorazową bez ustników bez dopłaty. Ustniki dostępne w dziale akcesoria), etui do przechowywania, oprogramowanie, klips na nos i kabel USB. Napisz i zapytaj nas o CENĘ spirometra.
Spirometr Spirobank II AdvancedSpirometr Spirobank II Advanced
Cena
Szczegóły produktu

Spirometr Spirobank II Advanced wykorzystywany jest w diagnostyce chorób układu oddechowego. Służy do wykonywania nieinwazyjnych badań pojemności płuc (wydolności oddechowej). Przeznaczony jest do stosowania przez lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, w gabinetach i przychodniach ogólnych oraz pulmonologicznych, instytutach medycznych itp. Przy jego pomocy można wykonywać spirometrię u ludzi w każdym wieku, z wyjątkiem niemowlaków i noworodków. Spirometry mogą być wyposażone w ustniki jednorazowe z turbiną jednorazową FlowMir lub w turbinę wielorazową z ustnikami jednorazowymi. Najlepsze Spirometry z EURO MEDICAL !! Zadzwoń i zapytaj o ceny Spirometrów. 

Spirobank II może pracować jak spirometr przenośny, jak również może być podłączony do komputera i pracować jako spirometr stacjonarny. Wyniki badań są wyświetlone na ekranie spirometru oraz istnieje możliwość podłączenia spirometru do komputera, przesłania danych i korzystania z dobrodziejstw rozbudowanego oprogramowania spirometrycznego WinSpiro PRO.

OPROGRAMOWANIE SPIROMETRÓW PC WINSPIRO PRO:

- połączenie online z PC
- krzywe przepływ/objętość i objętość/czas w czasie rzeczywistym
- prowokacja oskrzeli z rezultatami FEV1 po podaniu leku
- integracja z elektroniczną dokumentacją medyczną
- animacje graficzne motywacyjne dla dzieci
- estymacja wieku płuc