Fotel ginekologiczny FG 2 - stala wysokosc

PDFDrukujEmail
Fotel JUW FG2 został wykonany z profili stalowych pokrytych farbą proszkową. Metalowa konstrukcja jest bardzo stabilna i wytrzymała, posiada estetyczny wygląd wykończenie. Fotel został tak zaprojektowany by być wygodny i komfortowy dla pacjentek na nim leżących.
fotel ginekologicznyFotel ginekologiczny ze stałą wysokoscią
Cena
Szczegóły produktu

Fotel ginekologiczny JFG2 został wykonany z profili stalowych pokrytych farbą proszkową. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała posiada również nowoczesny wygląd i estetyczne wykończenie. Fotel ginekologiczny został tak zaprojektowany by być wygodny i komfortowy zarówno dla pacjentek. Fotel posiada regulowane oparcie z wygodnym podgłówkiem, jak również demontowany podnóżek oraz regulowane we wszystkich płaszczyznach podkolanniki.

Fotel ma również możliwość uzyskania pozycji leżącej, pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga. W standardzie znajduje się pojemnik ze stali nierdzewnej oraz zamontowany w stelażu składany podest ułatwiający wejście i zejście z fotela. Blat pokryty jest wysokiej jakości materiałem skóropodobnym. Kolory oraz faktura tapicerki dostępne są w 21 kolorach Istnieje możliwość wykonania tapicerki bezszwowej (opcja).

Istnieje możliwość wykonania fotela z uchwytami rąk (opcja).

Dane techniczne:

Długość z podporą nóg: 185 cm

Długość: 138 cm

Szerokość: 65 cm

Wysokość: 85 cm

Kąt przechyłu Trendelenburga: od 0 ° do + 25 °

Kat przechyłu anty-Trendelenburga: od 0 ° do + 15 °

Kąt odchylenia oparcia pleców: od 0 ° do + 80 °

Waga: 67 kg

Fotel ginekologiczny JFG2 cena