Fotel do chemioterapii PANAMERA 04-S

PDFDrukujEmail
Fotel do chemioterapii Panamera 04-S jest przeznaczony do wykonywania dializy, chemioterapii, podawania cytostatyków i transfuzji krwi. Posiada pilot elektryczny regulujący: wysokość, oparcie pleców, oparcie nóg oraz pozycję Trendelenburga i anty-Trendelenburga. Materac wykonany z lekko sprężystej pianki poliuretanowej o odpowiedniej twardości pozwalające na wygodne przebywanie pacjenta przez długi okres podczas długotrwałych zabiegów. Materac pokryty skóropodobnym materiałem łatwym w utrzymaniu w czystości.
Fotel do hematologiifotel do chemioterapii
Cena
Szczegóły produktu

Fotel do chemioterapii Panamera 04-S jest przeznaczony do wykonywania dializy, chemioterapii, podawania cytostatyków i transfuzji krwi.

Fotel składa się z czterech segmentów: oparcia nóg, siedziska, oparcia pleców oraz oparcia głowy. Wyposażony jest również z elektryczny pilot regulujący: siedzisko góra/dół, oparcie pleców góra/dół, pozycję Trendelengurga i anty-Trendelenburga, oddzielny przycisk za pomocą którego uzyskujemy pozycję fotelową. 

Konstrukcyjne metalowe elementy podwozia osłonięte tworzywem ABS z celu łatwego utrzymania fotela w czystości bez konieczności mycia i dezynfekcji każdego elementu metalowego osobno.

Konstrukcja fotela oparta na kolumnie wykonanej z tworzywa ABS umożliwiająca skuteczną dezynfekcję po przez brak trudno dostępnych powierzchni do mycia co pozwala na minimalizowanie potencjalnych zakażeń szpitalnych

Materac wykonany z lekko sprężystej pianki poliuretanowej o odpowiedniej twardości pozwalające na wygodne przebywanie pacjenta przez długi okres podczas długotrwałych zabiegów. Materac pokryty skóropodobnym materiałem łatwym w utrzymaniu w czystości.

Wygodne i szerokie podłokietniki z możliwością zmiany kąta położenia - demontowane bez konieczności odkręcania jego elementów umożliwiające transport przez wąskie przejścia szpitalne.

 

PARAMETRY TECHNICZNE FOTELA DO CHEMIOTERAPII PANAMERA 04-S

 

Elektrycznie regulowana wysokość: 55 / 74 cm

Elektryczna regulacja pozycji Trendelenburga: 13°

Elektryczna regulacja pozycji Anty-Trendelenburga: 5°

Elektryczna regulacja oparcia pleców: 70°

Elektryczna regulacja oparcia nóg : 35°

Długość : 207 cm.

Szerokość siedziska : 61 cm.

Długość siedziska: 50 cm.

Długość oparcia pleców : 64 cm.

Podłokietnik szerokość: 20 cm.

Szerokość z podłokietnikiem: 108 cm.

Szerokość oparcia pleców : 65 cm.

Długość oparcia nóg : 62 cm.

Szerokość oparcia nóg : 61 cm.

Długość oparcia głowy : 21 cm.