Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej ELIOS

PDFDrukujEmail
Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej ELIOS
Wózek wyposażony w regulację nachylenia kąta łydek, oparcia oraz siedziska. posiada pas bezpieczeństwa, zagłówek. Regulacje nachylenia wózka za pomocą specjalnej dźwigni na nogę pod wózkiem. Wysokiej jakości sprzęt medyczny szpitalny. Zapytaj o cenę.
Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej ELIOSWózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej ELIOS
Cena
Szczegóły produktu

Wózek specjalny pielęgnacyjny

Bardzo wygodny wózek specjalny, stabilizujący głowę i plecy, z komfortową tapicerką. Wyposażony w podparcie łydki z regulacją kąta nachylenia do poziomu. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i siedziska jednocześnie tzw. Tilt-in-Space. Wyposażony w pasy bezpieczeństwa , zagłówek .Regulacji nachylenia wózka dokonuje się w sposób płynny za pomocą specjalnej dźwigni na nogę pod wózkiem. Najlepszy wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej. Zapytaj o cenę wózków inwalidzkich.

Wózek inwalidzki przeznaczony dla osób po paraliżach i niedowładach czterech kończyn, które mają problem z utrzymaniem stabilnej postawy siedzącej. Wózek pozwala osobom leżącym spędzić czas w sposób bezpieczny np. na powietrzu na tarasie w ogrodzie itp. Elios jest na podwoziu jezdnym , które sprzyja na poruszenie się na zewnątrz np. na tarasie w ogrodzie itp. Jest doskonałym wyposażeniem domów opieki, hospicjów. Wspiera opiekę i pielęgnację pacjentów w krytycznej kondycji.

Wózek na zdjęciu wyposażony w opcję dodatkową - stolik terapeutyczny