Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE

PDFDrukujEmail
Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE
Wózek specjalny pielęgnacyjny, wyposażony w komfortową tapicerkę typu soft z DARTEX-u, podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa. Tanie wózki do przewożenia chorych. Zapytaj o ofertę.
Wózek szpitalny do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLEWózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE
Cena
Szczegóły produktu

Wózek specjalny pielęgnacyjny

Bardzo wygodny wózek stabilizujący głowę i plecy na podwoziu transportowym. Wyposażony w: komfortową tapicerkę typu soft z DARTEX-u, podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa. Atutem jest możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i siedziska. Wszystkich regulacji dokonuje się w sposób płynny za pomocą siłowników hydraulicznych. Tanie wózki do przewożenia chorych w pozycji siedzącej !!!  Zapytaj o ceny wózków inwalidzkich telefonicznie lub e-mailowo.

Tego typu wózki pielęgnacyjne przeznaczone są dla osób leżących, bardzo wiotkich, których kondycja nie pozwala na korzystanie z klasycznych wózków z odchylanym oparciem, które nie gwarantują odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.W standardowej wersji wyposażony jest w pasy czteropunktowe i zagłówek .Wózek w standardzie ma możliwość ustawiania różnej wysokości siedziska od podłoża oraz do wyboru trzy rodzaje grubości poduszki siedzenia.