Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE XXL

PDFDrukujEmail
Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE XXL
Wózek dla osób ciężarnych, wyposażony w komfortową tapicerkę typu soft z DARTEX-u, podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa. Wysokiej jakości wózek szpitalny.
Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE XXLWózek medyczny do przewożenia chorych w pozycji siedzącej CORAILLE XXL
Cena
Szczegóły produktu

Wózek do przewożenia chorych - specjalny pielęgnacyjny dla osób bardzo ciężkich

Bardzo wygodny wózek stabilizujący głowę i plecy dla osób ciężkich , wersja XXL , ważących 150 kg na podwoziu transportowym. Wyposażony w: komfortową tapicerkę typu soft z DARTEX-u, podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa. Atutem jest możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i siedziska. Wszystkich regulacji dokonuje się w sposób płynny za pomocą siłowników hydraulicznych. Szukasz wózków inwalidzkich ? Niskie ceny wózków inwalidzkich do przewożenia chorych w pozycji siedzącej. ZAPRASZAMY!

Tego typu wózki pielęgnacyjne przeznaczone są dla osób leżących, bardzo wiotkich, których kondycja nie pozwala na korzystanie z klasycznych wózków z odchylanym oparciem, które nie gwarantują odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. W standardowej wersji wyposażony jest w stolik drewniany terapeutyczny z półokrągłym wycięciem. Stolik jest odchylany na bok i demontowany, oraz pasy czteropunktowe i zagłówek .Wózek w standardzie ma możliwość ustawiania różnej wysokości siedziska od podłoża oraz do wyboru trzy rodzaje grubości poduszki siedzenia.