Szafki przyłóżkowe

Wyników 1 - 11 z 11
Ile produktów pokazać na stronie:

Szafki przyłóżkowe

Szafka przyłóżkowa meblowa z pulpitem MC-01

Szafka przyłóżkowa meblowa z pulpitem MC-01

Szafka przyłóżkową meblowa z pulpitem MC-01 Szafka wyposażona w jedna szufladę na prowadnicach rolkowych, kontenerek z półka i drzwiczkami, pomiędzy szufladą a kontenerkiem wolna przestrzeń. Uchwyty w szufladzie i drzwiczkach metalowe.

Szczegóły

Szafka przyłóżkowa MC-02

Szafka szpitalna przyłóżkowa meblowa MC-02

Szafka przyłóżkowa meblowa z wysuwanym blatem MC-02 Sprzedaż szafeczek w niskiej CENIE, po konsultacji z przedstawicielem EURO-MEDICAL. Szafeczki drewniane, bardzo mocne i funkcjonalne.

Szczegóły

Szafka przyłóżkowa meblowa  z regulowanym blatem MC-03

Szafka szpitalna przyłóżkowa z regulowanym blatem MC-03

Szafka przyłóżkowa meblowa z regulowanym blatem MC-03 Szafka wyposażona w jedną szufladę z regulowanym blatem. Szafka na czterech kółkach, bardzo mocna i wytrwała. Niskie CENY.

Szczegóły

Szafka przyłóżkowa drewniana MC-04  bez blatu bocznego

Szafka przyłóżkowa drewniana MC-04 bez blatu bocznego

Szafka przyłóżkowa drewniana MC-04 bez blatu bocznego Szafka wykonana z płyty meblowej Szafka wyposażona w jedna szufladę na prowadnicach rolkowych, kontenerek z półka i drzwiczkami, pomiędzy szufladą a kontenerkiem wolna przestrzeń. Uchwyty w szufladzie i drzwiczkach metalowe. Szafka na czterech kółkach o średnicy min 50 mm niebrudzące podłóg w tym dwa z blokadą.

Szczegóły

Szafka przyłóżkowa SCM-01

Szafka przyłóżkowa SCM-01

Szafka przyłóżkowa SCM-01 Szafki metalowe, wyposażone w szuflady na prowadnicach rolkowych. Blat szafki z płyty meblowej, drzwi szafki i szuflady malowane w kolorach dopasowanych do blatów szafek do uzgodnienia. Promocyjne CENY na szafki szpitalne przyłóżkowe. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Szczegóły

Szafka przyłóżkowa SCM-02

Szafka przyłóżkowa SCM-02

Szafka przyłóżkowa metalowa dwustronna SCM-02 z regulowanym blatem Blaty wykonane z płyty laminowanej w kolorze do uzgodnienia Dopłata do: Półka na kapcie Blat z tworzywa ABS (tylko w kolorze białym) Sprzedaż szafeczek w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL.

Szczegóły

Szafka szpitalna przyłóżkowa SCM-03

Szafka przyłóżkowa SCM-03

Szafka przyłóżkowa SCM-03 Dopłata do: Półka na kapcie Blat z tworzywa ABS( blat górny i boczny w kolorze białym) Mocne i wytrwałe w użytku. Szafka dwustronnie otwierana Tanie niskie CENY szafek przyłóżkowych po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL.

Szczegóły

Szafka medyczna SM-01

Szafka szpitalne SM-01

Szafka medyczna SM-01 Szafki medyczne stanowią wyposażenie oddziałów szpitalnych, gabinetów zabiegowych, przychodni oraz innych placówek medycznych. Tanie niskie CENY szafek przyłóżkowych, zapytaj nas o ofertę szafek.

Szczegóły

Szafka szpitalna przyłózkowa LOKA

Szafka przyłózkowa LOKA

Szafka przyłózkowa LOKA Szafki to znakomite wyposażenie sal łóżkowych w szpitalach, placówkach medycznych oraz jednostkach służby zdrowia. Solidna konstrukcja pozwala użytkownikowi na pewną eksploatację, a materiały dobrej jakości, zastosowane do produkcji, zapewniają ładny wygląd i łatwe utrzymanie czystości.

Szczegóły

Szafka przyłózkowa LOKA PLUS

Szafka szpitalna przyłózkowa LOKA PLUS

Szafka przyłózkowa LOKA PLUS Solidna konstrukcja pozwala użytkownikowi na pewną eksploatację, a materiały dobrej jakości, zastosowane do produkcji, zapewniają ładny wygląd i łatwe utrzymanie czystości.

Szczegóły

Szafka przyłóżkowa D-1

Szafka przyłóżkowa D-1

Szafka przyłóżkowa D-1 Sprzedaż szafeczek w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Stała niska cena wyrobu. Możliwość wyboru kolorystki, dostępne opcje szafeczek z blatem bocznym.

Szczegóły


SZAFKA PRZYŁÓŻKOWA SZPITALNA

 Szafka przyłóżkowa - stanowią standardowe wyposażenie wszystkich sal szpitalnych. Oferujemy szafki przyłóżkowe z blatem bocznym lub bez blatu bocznego. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt medyczny. Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę szafek przyłóżkowych szpitalnych do podstawowej opieki , opieki długoterminowej.

Szafki przyłóżkowe szpitalne  - Najlepsze ceny!!! - Sprawdź naszą ofertę szafek przyłóżkowych.