Fotel kosmetyczny SC04-S AVANGARDE

PDFDrukujEmail
Fotel kosmetyczny SC04-S AVANGARDE
Wyposażony w elektryczną regulacje wysokości,elektryczna regulacja segmentu pleców, elektryczna regulacja segmentu nóg i elektryczna pozycja Trendelenburga. Szukasz fotelów kosmetycznych? Napisz, zadzwoń i poproś o ofertę cenową na fotele kosmetyczne.
Fotel kosmetyczny SC04-S AVANGARDEFotel zabiegowy kosmetyczny SC04-S AVANGARDE
Cena
Szczegóły produktu

Fotel SC04-S Avangarde jest zaprojektowany do zabiegów skórnych, pielęgnacji ciała, depilacji, przeszczepów włosów i innych zabiegów medycyny estetycznej. Fotel składa się z 3 głównych elementów: oparcia pleców, siedziska i segmentu nóg. Silniki elektryczne, aż 4, pozwalają na regulację wysokości fotela, regulację pochylenia oparcie pleców, regulację pochylenia segmentu nóg, a także regulację do pozycji Trendelenburga oraz anty-Trendelenburga. Wszystkie regulacja uzyskiwane są za pomocą ręcznego pilota sterującego. Leże fotela pokryte jest zmywalną, nieprzemakalną tapicerką, łatwą do dezynfekcji. Całość leża zaprojektowana jest ortopedycznie, by zapewnić maksimum komfortu pacjentowi. Materace są grube, o odpowiedniej twardości.
Stalowa konstrukcja fotela pokryta jest elektrostatycznym lakierem proszkowym i zabezpieczona przed korozją poprzez galwanizację. Dodatkowo osłonięta została antybakteryjnym tworzywem ABS, co znacząco poprawia estetykę fotela, jednocześnie ułatwiając jego dezynfekcję. Osłony zaprojektowano w taki sposób, by uniemożliwiały dostawanie się kurzu i płynów pod tapicerkę.
Oparcie pleców opracowano w taki sposób, by podczas jego ruchu podłokietniki przesuwały się razem z nim, pozostając stale w poziomie do podłogi. Podłokietniki z możliwością szybkiego i łatwego demontażu, nie wymagającego narzędzi. Tani Fotel kosmetyczny z Euro Medical !!! Zapytaj o ceny fotelów kosmetycznych telefonicznie lub e-mailowo.

Fotel kosmetyczny SC04-S AVANGARDE
- elektryczna regulacja wysokości:             675-875mm
- elektryczna regulacja segmentu pleców:   0-77o
- elektryczna regulacja segmentu nóg:       0-84o
- elektryczna pozycja Trendelenburga:       0-13o