Fotel JFG3 z elektryczną regulacja wysokosci

PDFDrukujEmail
Fotel JFG3 został wykonany z profili stalowych pokrytych farbą proszkową. Regulacja wysokości odbywa się za pomocą silnika elektrycznego sterowanego pilotem ręcznym. Konstrukcja fotela JFG3 jest bardzo stabilna i wytrzymała a przy tym ma nowoczesny wygląd i estetyczne wykończenie. Tapicerka dostępna jest w kilkunastu kolorach z których każdy wybierze coś dla siebie.
fotel ginekologicznyfotel ginekologiczny z elektryczna regulacja wysokosci
Cena
Szczegóły produktu

Fotel ginekologiczny JFG3 został wykonany z profili stalowych pokrytych farbą proszkową. Regulacja wysokości odbywa się za pomocą silnika elektrycznego sterowanego pilotem ręcznym. Konstrukcja fotela JFG3 jest bardzo stabilna i wytrzymała a przy tym ma nowoczesny wygląd i estetyczne wykończenie. Fotel został zaprojektowany z myślą o pełnej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów. Posiada regulowane oparcie z wygodnym podgłówkiem, jak również demontowany podnóżek oraz regulowane we wszystkich płaszczyznach podkolanniki. W fotelu JFG3 istnieje możliwość uzyskania pozycji leżącej, Trendelenburga i anty-Trendelenburga.

W standardzie znajduje się pojemnik ze stali nierdzewnej. Blat pokryty jest wysokiej jakości materiałem skóropodobnym. Kolory oraz faktura tapicerki dostępne są w wersji standardowej (kolory 1-21) i wersji soft

Istnieje możliwość wykonania fotela z uchwytami rąk (opcja)

Dane techniczne:

Długość z podporą nóg: 185 cm

Długość: 138 cm

Szerokość: 65 cm

Wysokość regulowana elektrycznie: od 65 cm do 101 cm

Kąt przechyłu Trendelenburga: od 0 ° do + 20 °

Kat przechyłu anty-Trendelenburga: od 0 ° do + 15 °

Kąt odchylenia oparcia pleców: od 0 ° do + 75 °

Waga fotela ginekologicznego: 70 kg

Fotel ginekologiczny